Fényfesztivál 2018

Csütörtöktől vasárnapig ha betértnek este felé templomunkba akkor fantasztikus látvány fog tárulni a szemük elé.

Közgyűlés

2018 Július 1-én a 9 órai Istentisztelet után közgyűlést tartunk. Hajduch-Szmola Patrik meghívásáról döntünk, és elfogadjuk az éves beszámolót.

Anyáknapja

Isten éltesse sokáig az anyukákat, nagymamákat, keresztanyukákat és dédiket!

A családi istentiszteletünkön az apukák és gyerekek ma így kedveskedtek nekik:

Fényfesztivál

A zsolnay fény fesztivál keretein belül a mi templomunk is ki lesz világítva június 28, és 30 közt!

VJ Centrum & Visualpower

A pécsi evangélikus templom egy interaktív fénykísérletnek ad helyet, ahol a látogatók nem csak szemlélői, de formálói is lehetnek az alkotásnak. Robotlámpák és projektorok összhangja teremt kapcsolatot az ég, a föld, az ember és a technika között úgy, hogy a különleges látványban a jelen motívumai mellett a templom rég elfeledett harangjai is megidéződnek.

Alkotók: Battha Gáspár, Besnyő Dániel, Németh Atilla

Családi Nap

Szeretettel várunk mindenkit jövő hétvégén óvodánk családi napjára! Minden tombolafelajánlást örömmel fogadunk, amelyet jövő péntekig leadni a lelkészi irodában lehet.

Gyülekezetünk alapításának 150. évfordulója

Gyülekezetünk alapításának 150. évfordulóját ünnepeljük idén, ennek alkalmából pünkösd hétvégéjén háromnapos ünnepséggel készülünk. Várunk mindenkit szeretettel istentiszteleteinkre, programjainkra, ünnepeljünk együtt!

2018 Húsvéti Felüljáró