Baba-mama kör

A Pécsi Evangélikus Gyülekezet minden korosztályt meg kíván szólítani, a legfiatalabbak számára remek alkalom erre a gyülekezetünk baba-mama köre. Sok szeretettel várunk ide minden óvodás kor alatti gyerkőcöt anyukájával, nagymamájával, akik szívesen eltöltenének velünk kéthetente, másfél órát. Nem számít a felekezeti hovatartozás, a keresőket is szívesen látjuk.

Alkalmainkon nincs szoros program, a cél, hogy a gyerekek (és anyukák) közösséget, barátokat találjanak, érezzék jól magukat, játszanak, beszélgessenek, énekeljenek,…

Természetesen annak örülnénk, ha itt nálunk, a gyülekezetben is otthonra lelnének, bekapcsolódnának a későbbi korosztályok foglalkozásaikba.

Azért, hogy a mamák kapjanak egy kis lelki táplálékot, úgy gondoltuk, hogy ebben a tanévben beszélgetnénk az Ószövetségi könyvekről, és azok történeti háttereiről (az elmúlt évben Pál apostol életéről és leveleiről beszélgettünk).

- minden hónap 2. és 4. hét keddjén 10 -12.30-ig:

GYERTEK!

Dr. Ráczné Dr. Mikó-Baráth Eszter:
06-30/300-80-92, 06-72/473-348

Sziládiné Fusz Katalin: