Te hogyan képzeled el a gyülekezetünket tíz év múlva?

Mi így:

-          A templomunkban lelki otthonra találnak minden korosztályból azok, akik szeretnének Istennel találkozni

-          a gyerekeinkre vigyáznak és érdekes programokat szerveznek nekik

-          önkénteseink szorgosan részt vesznek a különböző alkalmak megszervezésében

-          egyszóval… a közösségünk lelkileg épül és dinamikusan fejlődik!

Bátran mondhatjuk, hogy az álmunkból már most is sok minden megvalósult és gyülekezetünk egy élő, aktív közösség. Azonban ahhoz, hogy a fejlődésünk a jövőben is töretlen maradjon, közös teherviselésre van szükség. A templom és a többi helyiség fűtése, világítása, a lelkészek fizetése, az udvar rendben tartása és a programok megszervezése mind pénzbe kerülnek, amelyet előteremteni a gyülekezeti tagok hozzájárulásából tudunk.

Hogyan tudok én is hozzájárulni a gyülekezet fejlődéséhez?

Amennyiben közösségünk tagjának érzed magad, a vasárnap bedobott perselypénz mellett az egyházfenntartói járulék befizetésével tudsz anyagilag is hozzájárulni fennmaradásunkhoz. Az adakozás emellett erősíti a tagokban a közösséghez való tartozás érzését és az Isten iránti hála kifejezését.

Hogyan tudom ezt megtenni?

Az egyházfenntartói járulék minimális összege

-          keresettel rendelkezőknek évi 16.000 Ft (havonta 1.333.-  Ft, egy menü ára)

-          egyetemistáknak, nyugdíjasoknak és keresettel nem rendelkezőknek évi 8.000 Ft (havonta 667.- Ft , egy péksütemény és kávé ára).

-          Mivel ez nem fedezi teljes egészében a gyülekezet működési költségeit, ezért legjobban rendszeresen, havi 2000 Ft-al (keresettel nem rendelkezőként havi 1000 Ft-al) tudsz hozzájárulni fennmaradásunkhoz.

Hol tudom befizetni az egyházfenntartói hozzájárulást?

A lelkészi irodában minden hétköznap 14-17 óráig vagy pedig átutalással az alábbi számlaszámon:

50800111-11188568-00000000

A közleménybe mindenképpen írd be, hogy „egyházfenntartói járulék”!

Köszönjük, hogy te is hozzájárulsz közös álmunk megvalósításához, a gyülekezetünk fejlődéséhez!

A gyülekezet lelkészei és presbitériuma