Rajzpályázat: Veled mi is segíthetünk! – Ajánld fel adód 1%-át!

Idei 1%-os kampányunkban szeretnénk bemutatni azt a sokféle szolgálatot, amelyet a felajánlott 1%-okból végez a Magyarországi Evangélikus Egyház. Ehhez kapcsolódva interaktív rajzpályázatot írunk ki.

Szeretsz segíteni másokon? Szoktál segíteni? Kinek és hogyan? Ha igen, kibontakoztathatod tehetségedet, és megmutathatod a világnak művészi képességeidet!

Egy A/4-es rajzlapra lerajzolt óriási 1%-os jelbe kellene belerajzolnod azt, hogyan szoktál segíteni másoknak.

A pályamű készítéséhez bármilyen rajztechnikát alkalmazhatsz: lehet a kép festve, zsírkrétával vagy filctollal rajzolva stb. – ezt az alkotóra bízzuk.

Az elkészült rajz fényképét kérjük beküldeni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre. Kérjük, néhány mondatban mutatkozz be, írd le, mit rajzoltál, milyen gondolatok jutottak eszedbe alkotás közben.

A munkákat két korcsoportban várjuk:

I. 3–10 évesek

II. 10–18 évesek

A beküldők között pénzjutalmat osztunk ki,a díjak mindkét korcsoportban:

1. díj: 15 000 forint

2. díj: 10 000 forint

3. díj: 5 000 forint

Munkára fel!

Határidő: 2018. április 30. éjfél

A határidő lejárta után a képeket egyházunk Facebook-oldalára (www.facebook.com/evangelikus) fogjuk feltölteni.

A 2018. május 22-én éjfélig a legtöbb kedvelést, megosztást és kommentet kapott alkotás nyeri majd meg a főnyereményt!