Kiadó szoba az egyetemista albérletben

Kiadóvá vált egy egyágyas szobánk az egyetemista albérletünkben. Azonnali költözéssel várjuk az új lakót. Részletek az alábbi plakáton.

Böjti reggeli liturgia

Minden hétköznap reggel 7:15-kor kezdődik templomunkban a böjti reggeli liturgia. A bő negyedórás alkalom lehetőséget ad nekünk arra, hogy böjtben Istennel kezdhessük a napot, közösen készülhessünk a feltámadás megünneplésére.

Szeretettel várunk mindenkit, akár egy-egy alkalomra is!

Új sorozat indul februárban!

Februárban új havi sorozat indul gyülekezetünkben, "Egy hajóban - egy kenyéren" címmel. Ennek keretében a városunkban élő kisebb keresztény felekezetek életébe, tanításába, mindennapjaiba nyerhetünk betekintést a vezetőikkel való beszélgetés alkalmával. Várunk minden kedves érdeklődőt! Első alkalmunk február 7-én lesz, 17 órai kezdettel. Vendégünk Hajnal Zoltán baptista lelkipásztor lesz.

A Biblia egy év alatt

"Ne hagyd abba ennek a törvénykönyvnek az olvasását, arról elmélkedj éjjel-nappal, őrizd meg és tartsd meg mindazt, ami ebben meg van írva. Akkor sikerrel jársz utadon, és boldogulsz." (Józs 1,8)

Gyülekezetünk egyik idei célkitűzése az, hogy együtt, közösen végigolvassuk a Szentírást. Aki szívesen csatlakozik ehhez, az alábbi beosztás szerint olvashatja a Bibliát. A menetrend erre a linkre kattintva tölthető le.

Az év során szervezünk olyan alkalmakat is, melyeken a napi bibliaolvasással kapcsolatos tapasztalatainkat oszthatjuk meg egymással. Ezeket a későbbiekben hirdetni fogjuk.

Olvassuk végig együtt 2019-ben a Szentírást.

Az aktuális napi olvasmány az év igéje alatt található.

Karácsony 2018